O NAS

Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek w Chorzowie powstało w 1998 roku. Od tego czasu nasi lekarze zapewniają Waszym pupilom całodobową pomoc na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie zawodowe naszych lekarzy weterynarii nabyte przez lata pracy, rozwijane i szlifowane w gabinetach zabiegowych, na wielu szkoleniach, sympozjach oraz konferencjach jest gwarancją wysokiej jakości leczenia.
 
Przez siedem dni w tygodniu pacjenci Fabisz & Stefanek mogą liczyć na stałą opiekę oferowaną przez wykwalifikowany personel. Leczymy, dbamy o zwierzęta i opiekujemy się nimi przez całą dobę. Otaczamy troską podopiecznych i staramy się aby niczego im nie zabrakło.
 
Zespół naszej przychodni weterynaryjnej stanowią lekarze specjaliści, kompetentny personel średniego szczebla i przyjazna obsługa Klienta. Dzięki nim, zwierzęta są pod nieustanną kontrolą, zarówno przed, jak i po zabiegach. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który umożliwia kompleksową diagnostykę i specjalistyczne leczenie pacjentów.
 
Możecie nam zaufać i liczyć na profesjonalne konsultacje oraz pomoc na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni weterynaryjnej!


 

Dr n. wet. Roman Fabisz
specjalista chirurg,
ortopeda, internista

 

Współwłaściciel Śląskiego Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek w Chorzowie. Lekarz weterynarii z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się skomplikowanymi przypadkami chirurgicznymi i ortopedycznymi wymagającymi szczególnej wiedzy oraz praktyki. Udziela konsultacji specjalistycznych z zakresu: ortopedia, chirurgia i interna. Zajmuje się również diagnostyką obrazową RTG i ultrasonografią USG. Aktualnie w trakcie specjalizacji radiologia i diagnostyka obrazowa.
  Lek. wet. Mariusz Stefanek
specjalista chorób psów i kotów, chirurg, dermatolog, internista

Współwłaściciel Śląskiego Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek. Wykonuje zabiegi chirurgiczne i ortopedyczne. Sprawuje również pieczę nad trudnymi przypadkami dermatologicznymi. Udziela konsultacji specjalistycznych z zakresu: dermatologia, rozród, oznaczanie terminu krycia, inseminacja czy porody. Zajmuje się także ultrasonografią USG i diagnostyką obrazową RTG.Lek. wet. Joanna Karel
internista
Zajmuje się nie tylko psami i kotami, ale również liczną grupą naszych najmniejszych pacjentów, zwłaszcza gryzoni. Wykonuje badania ultrasonograficzne – USG. Sprawuje opiekę nad naszym gabinetem w Bytomiu.


Lek. wet. Kamila Wicher
internista
Zajmuje się profilaktyką, dematologią. Wykonuje badania ultrasonograficzne - USG. Często opiekuje się Państwa podopiecznymi na dyżurach nocnych.


Możecie zawsze liczyć na naszą wiedzę, umiejętności i kompetencje. Cały czas jesteśmy do dyspozycji Waszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do Śląskiego Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek.
 
Jeżeli macie pytania lub wątpliwości dotyczące zdrowia, prawidłowego rozwoju lub zachowania swoich pupili, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konsultację z naszymi lekarzami weterynarii.
 
Razem zadbamy o zdrowie Waszego podopiecznego.

Numer telefonu kierujący do naszych lekarzy:
32 247 12 08AKTUALNOŚCI

Pragniemy poinformować, iż wprowadzamy nową metodę płat więcej >>
PsyPsy
KotyKoty
Mali pacjenciMali pacjenci